PALECO – úspěšný výrobce papírových tašek již 31 let!

Společnost PALECO byla založena v roce 1991 jako jeden z prvních výrobců reklamních papírových obalů na nově vznikajícím českém trhu. Postupem let a vývojem společnosti jsme se vyprofilovali na významného producenta především ručně vyráběných tašek typu LUXUS. Sortiment nabízených služeb dále zahrnuje papírové tašky strojní výroby, italské tašky a krabičky standardního i neobvyklého tvaru. Pro zákazníka hledáme vždy optimální řešení požadavku – nabízíme širokou škálu materiálů, formátů i technologického zpracování, včetně grafické a konstrukční podpory. Zakládáme si na komplexní péči a rychlém jednání. Své mnohaleté zkušenosti dokážeme využít vždy ve prospěch klienta.

Ruční výroba tašek v sobě nese punc kvality, originality a designu. Je to reklama, která Vaši společnost či produkt dlouhodobě zviditelní, a pomůže tak oslovit další potenciální zákazníky či partnery.

Papírová taška. Vaše reklama na procházce.


Pokud hledáte inspiraci pro Vaši tašku, prohlédněte si výběr z realizovaných zakázek v naší obrázkové galerii Inspiromat.


Široký výběr tašek i krabiček naleznete přímo na naší prodejně. Zde si můžete zboží v klidu prohlédnout a nakoupit. Ochotně Vám pomůžeme s výběrem, na místě je samozřejmě možná i objednávka zakázkové výroby. Skladové zásoby neustále doplňujeme a rozšiřujeme! Pro nákup z pohodlí Vaší kanceláře či domova prosím navštivte náš e-shop nebo si vyžádejte cenovou nabídku na zakázkovou výrobu.